///ثبت نام آموزش سالم؛ بایسته های مسائل جنسی در خانواده و اجتماع

ثبت نام آموزش سالم؛ بایسته های مسائل جنسی در خانواده و اجتماع

یا رب

یا فاطمه سلام الله علیها

انسان موجودی اجتماعی است و ناچار است مناسبت هایی اجتماعی داشته باشد. شرایط جوامع این انسان اجتماعی را به سمتی سوق داده است که زندگی و تعاملاتش همواره دارای پیش­فرض­هایی بوده است. از جمله این پیش­فرض­ها، وجود اضافات در زندگی انسان است که تا به امروز، انسان این اضافات را از ملزومات زندگی خود میدانست. تصورات غلطی که مانع بروز خلاقیت و مدیریت امکانات فردی و اجتماعی میشد.

با پیدایش ویروس کرونا که گریبان­گیر زندگی انسان شده است، این موجود اجتماعی را میهمان تجربه­ای جدید کرد؛ تجربه­ی زندگی بدون اضافات و پیش­فرض­های به ظاهر لازم و دست و پا گیر.

آموزش نیز از جمله اموری است که تا به امروز با همین تصورات و پیش­فرض ها، انسان را به سمت ماشینی از پیش برنامه ریزی شده، می­برد که فقط آنچه برنامه ریزان می­خواستند را بار خود می­کرد و این بار هر روز سنگین­تر را بدون استفاده حمل میکرد.

ولی شرایط امروز بشر، شگل دیگری به خود گرفته و به اجبار، اضافات را هرس کرده است. از این رو بر آن شدیم تا در شرایط فعلی که ویروسی به مراتب کوچک تر از حد تصور، قاعده بازی را برهم زده، با محوریت سوره مبارکه جمعه و با بهره گیری از معارف حقیقی و آسیب شناسی که سور مسبحات میدهند، گامی به سوی آموزش درست برداریم.

در ادامه طرح قصد داریم به مبحث آموزش سالم و بایسته‌های جنسی در خانواده و اجتماع بپردازیم.

سلسله کارگاههای مجازی برای مادران و مربیان علاقه مند و فعال در حوزه خانواده و اجتماع
ویژه خواهران

نهمین کارگاه از مجموعه کارگاههای همایش کرونا، بهانه ای برای آموزش سالم در خانواده و اجتماع براساس قرآن و روایات:

 

آموزش سالم؛ بایسته های مسائل جنسی در خانواده و اجتماع

 

زمان برگزاری: دوشنبه ۱۷ شهریور ۹۹، ساعت ۷ تا ۹ صبح

مهلت ثبت نام تا یکشنبه ۱۶ شهریور ماه

 

توجه: پس از دریافت تایید ثبت نام جهت دریافت پیوند ورود به جلسات، حتماً وارد کانال https://ble.ir/corona_tarh در پیام رسان بله شوید.

توجه: به دلیل مشکل پیش آمده در پیام رسان بله، در صورتیکه پس از کپی آدرس کانال در بخش جستجوی پیام رسان بله، موفق به یافتن کانال نشدید، نشانی را در یکی از گفتگوها در پیام رسان بله ارسال کنید سپس با زدن روی نشانی وارد کانال شوید.    

جهت ثبت نام فرم زیر را تکمیل نمایید و تا پایان روند ثبت نام و دریافت پیام تایید ثبت نام منتظر بمانید.

در صورتیکه در همایش کرونا، بهانه ای برای آموزش سالم در خانواده و اجتماع ثبت نام کرده اید نیازی به ثبت نام برای این کارگاه نمی باشد.

 

۱۳۹۹/۶/۱۶ ،۱۶:۳۳:۱۵ +۰۰:۰۰شهریور ۱۴ام, ۱۳۹۹|