صوت، فیلم و گزارش ‌تصویری اولین همایش ذریه طیبه | نسل توحیدی

اولین همایش طرح ذریه طیبه

درگاه دریافت یکپارچه صوت، فیلم، اسناد پیوست و گزارش تصویری همایش‌های ذریه طیبه

گزارش برگزاری اولین همایش طرح ذریه طیبه (1401/02/23)

اولین همایش طرح ذریه طیبه توسط طرح مدرسه شکوفایی نسل توحیدی روز جمعه 23 اردیبهشت 1401 در تالار ایوان شمس در شهر تهران برگزار شد.

در این همایش سه ساعته که از ساعت 8:30 با قرائت زیارت آل‌یاسین و دعای روز جمعه حضرت صدیقه طاهره (س) شروع شد ابتدا استاد محمدباقر چیت چیان، عضو ستاد مرکزی مدرسه نسل توحیدی و مسئول مدرسه دانشجویی دعا و فقه حکومتی ارائه‌ای کوتاه با عنوان “بهترین تقدیر‌ها برای فرزندم” به تمجید از دغدغههای والای زوجین حاضر برای ارتقاء هدفمند ظرفیت‌های نسل آینده و انتقال بهترین خیرات به آن‌ها پرداخت.

در ادامه سخنرانی اصلی همایش با ارائه استاد احمدرضا اخوت در دو بخش برگزار شد که موضوع “چگونگی اثربخشی قرائت قرآن بر شخصیت فرزند قبل از تولد او و چگونگی تمرکز در تأثیرگذاری” محور دو بخش سخنرانی بود.

.

دومین همایش این طرح در تاریخ 30 اردیبهشت مقارن با روز ملی جمعیت و سالروز ابلاغ سیاست‌های جمعیتی توسط رهبر انقلاب (مدظلّه) در تالار ایوان شمس برگزار خواهد شد.

زوجین علاقمند به ثبت‌نام در طرح ذریه طیبه در دوران پیش از تولد فرزند می‌توانند به صفحه اطلاعیه ثبت نام طرح ذریه طیبه (اینجا) مراجعه کرده،

و همچنین ثبت‌نام کنندگان در این طرح می‌توانند برای شرکت در همایش بعدی (30 اردیبهشت و 6 خرداد) به صورت حضوری فرم درخواست شرکت حضوری (اینجا) را تکمیل نمایند.

ضمنا تمامی ثبت نام کنندگان دراین طرح (خانم، آقا یا هر دو) لازم است برای دریافت اطلاعات لازم، کانال اطلاع‌سانی طرح ذریه طیبه (اینجا) را دنبال نمایند.

درپایان شرکت‌کنندگان در طرح می‌توانند از طریق درگاه ارتباط با ستاد برگزاری طرح (اینجا) سوالات خود را برای ارائه به اساتید طرح منتقل نموده تا در صورت نیاز در همایش‌های بعدی پاسخ داده شود. همچنین از همین درگاه امکان اعلام آمادگی برای همکاری و یا مشارکت موثر در برگزاری همایش‌های نسل توحیدی در شهر شما وجود دارد.

دسترسی به آلبوم صوتی کامل همایش‌های ذریه طیبه

اینجا کلیک کنید

راهنمای استفاده از پلتفرم صوتی شنوتو

با توجه به قابلیت اشتراک یکپارچه و دسترسی دسته‌بندی شده به فایل‌های صوتی در بستر پلتفرم “شنوتو”، نسل توحیدی در حال حاضر صوت جلسات، همایش‌ها و پادکست‌های تربیتی رادینور را در کانال خود در این بستر بارگزاری نموده است.

عزیزانی که علاقمند به پیگیری مستمر کانال صوتی نسل توحیدی و رادینور داشته و یا تمایل به شنیدن صوت‌ها به صورت آفلاین می‌باشند، می‌توانند نرم افزار شنوتو را از سایت آن و یا بستر گوگل استور دریافت نموده، با جست و جوی عنوان نسل توحیدی در نرم افزار از بین برنامه‌سازان، کانال نسل توحیدی را دنبال نمایند.
همچنین امکان دریافت آفلاین صوت و شنیدن با سرعت بیشتر در نرم افزار فراهم است.

دوره های نسل توحیدی رایگان بوده و برای شنیدن صوت‌های نسل توحیدی در بستر شنوتو نیاز به خرید اشتراک نیست. بهای استفاده از آموزش‌ها انتقال آموخته‌ها به دیگران است.

.

کانال نسل توحیدی در سایت شنوتو:
shenoto.com/channel/nasletohidi

فایل صوتی و فیلم و اسناد جلسات را همچنین می‌توانید به صورت مستقیم از بخش زیر دریافت نمایید:

صوت همایش

بخش اول: دریافت فایل

بخش دوم: دریافت فایل

بخش سوم: دریافت فایل

اسناد پیوست

سند ارائه شده در همایش: چگونگی ارتقاء صفات فرزندان با قرائت قرآن ؛ دریافت فایل

فیلم و گزارش تصویری به زودی در همین بخش ارائه می‌گردد.

فیلم همایش

بخش اول: بهترین تقدیرها برای فرزندم | محمدباقر چیت چیان (مشاهده فیلم)

بخش دوم: قابلیت ارتقاء صفات و شخصیت فرزند به وسیله قرآن پیش از تولد | احمدرضا اخوت (مشاهده فیلم)

بخش سوم: چگونگی افزایش تمرکز در تاثیرگذاری قرآن بر شخصیت فرزند | احمدرضا اخوت (مشاهده فیلم)

هنوز این همایش نشده یا فایل آن هنوز بارگزاری نشده است.

هنوز این همایش نشده یا فایل آن هنوز بارگزاری نشده است.

۱۴۰۱/۳/۱ ،۰۹:۳۰:۴۷ +۰۰:۰۰اردیبهشت ۲۴ام, ۱۴۰۱|